Wywrotki Warszawa

Wywrotki to popularna nazwa dla samochodów ciężarowych przeznaczonych do transportu materiałów sypkich. Są to pojazdy 2, 3 lub 4 osiowe, wyposażone w podnoszoną hydraulicznie skrzynię ładunkową. Wywrotki wykorzystuje się do transportu piasku, żwiru, tłucznia, klińca oraz innych kruszyw pod wskazany adres. W firmie Bojan Transport posiadamy duży wybór wywrotek o różnej ładowności, dzięki czemu możemy się nimi poruszać po niemal wszystkich drogach, bez względu na ograniczenia tonażowe.

Do czego służą nasze wywrotki?

Jesteśmy jedną z wielu firm w Warszawie, która zajmuje się sprzedażą kruszyw. Jednak niewiele z nich posiada tak bogatą bazę samochodów ciężarowych jak my. Na naszą flotę składa się kilka wywrotek o różnej ładowności. Są to samochody niezawodne, utrzymywane w maksymalnej sprawności technicznej przez własny zespół mechaników. Dzięki temu że na bieżąco serwisujemy swoje samochody, zawsze są one gotowe do pracy. Pozwala nam to oferować krótkie terminy realizacji zleceń transportowych, bez obaw że wywrotka odmówi posłuszeństwa. Gdyby jednak do tego doszło, posiadana przez nas dużą ilość pojazdów, pozwala niezwłocznie i bez żadnych problemów zastąpić wykluczony chwilowo samochód. Tam gdzie liczy się bezpieczeństwo, terminowość i rzetelność, tam zawsze pojawia się nasza firma – Bojan Transport.

Wywrotki – transport kruszywa

Naszymi wywrotkami każdego dnia transportujemy dziesiątki ton piasku, żwiru, tłucznia na budowy w całej Warszawie oraz jej okolicach. Kierowcy naszej firmy to doskonale wyszkoleni fachowcy, świetnie znający topografię miasta i bezbłędnie operujący dużymi, ciężkimi samochodami. Gwarantuje to bezpieczny transport na miejsce oraz sprawny rozładunek, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Wywóz gruzu wywrotkami w Warszawie

Posiadane przez nas wywrotki mogą być wykorzystane do wywozu gruzu z miejsc rozbiórek i wyburzeń budowli. Bardzo duża pojemność i ładowność pozwala szybko oczyścić plac budowy, przygotowując go pod nową inwestycję. Każdy ładunek zostaje starannie zabezpieczony, a wywrotki są oznakowane w prawidłowy sposób, dający poczucie bezpieczeństwa kierowcy. Szybkie terminy i atrakcyjne ceny to nasze atuty!

Transport ziemi

Potrzebują Państwo nawieźć ziemię na swoją działkę? A może trzeba jej nadmiar przetransportować w inne miejsce? Jeśli tak, nasze wywrotki idealnie się do tego nadają. Hydrauliczny wywrot pozwala szybko rozładować urobek we wskazane miejsce, znacząco przyspieszając wszystkie prace. W połączeniu z doskonałymi właściwościami jezdnymi, nasze wywrotki świetnie sobie radzą w każdym terenie.

wywrotki bojan warszawa

Poznaj lepiej nasze wywrotki Warszawa

Wywrotki to z pewnością pojazdy wzbudzające duże zainteresowanie u osób dorosłych i oczywiście u dzieci. Tym bardziej jeśli widzi się największe, 4 osiowe wywrotki, można być ciekawym tego jak one działają. Na przykładzie naszych pojazdów można wymienić ich najważniejsze elementy.

Rama samochodu

Wywrotki Warszawa transportują olbrzymie ilości ciężkich ładunków. Oznacza to że ich konstrukcja musi być na tyle wytrzymała, aby dzielnie znosiła wieloletnią eksploatację. Wywrotki buduje się na specjalnych ramach, składających się z bardzo mocnych, stalowych profili – podłużnic. Przymocowane są do niej pozostałe element samochodu – silnik, zawieszenie, kabina kierowcy i oczywiście skrzynia ładunkowa z podnośnikiem hydraulicznym.

Kabina kierowcy

Wywrotki posiadają najczęściej 2 lub 3 osobową kabinę kierowcy. W nowoczesnych samochodach jest ona w pełni klimatyzowana, a kierowca ma do swojej dyspozycji wiele udogodnień, dzięki którym prowadzenie i manewrowanie wywrotką staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek. Kabina kierowcy może być ponadto wyposażona w system łączności radiowej – cb radio, jak również znajdować się w niej może komputer pokładowy z wyświetlaczem prezentującym obraz z kamer

Skrzynia ładunkowa

Stalowa konstrukcja przeznaczona do przewozu kruszyw. Skrzynia ładunkowa wywrotek wykonywana jest z bardzo mocnych gatunków stali, odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Dodatkowo jest ona zabezpieczona przed korozją i przystosowana do pracy w trudnych warunkach. Pod skrzynią wywrotki Warszawa znajduje się teleskopowy podnośnik hydrauliczny. To on unosi skrzynię, umożliwiając rozładunek przewożonego kruszywa przez uchylną klapę.