Wynajem pojazdów ciężarowych Warszawa

Pojazdy ciężarowe to największy atut naszej firmy. Zapewniamy Państwu obszerną flotę, która odnajdzie swoje zastosowanie w wielu obszarach działalności budowlanej.

Wywrotki 4-osiowe Sciania 8×4

Uniwersalne pojazdy budowlane, przeznaczone do transportu ziemi oraz kruszyw na krótkich i długich dystansach. Samochody o ładowności do 40 ton, posiadają cztery osie typu 8×4. Dzięki hydraulicznemu podnośnikowi, wyładunek jest bardzo szybki i prosty – polega na uniesieniu skrzyni ładunkowej, a ładunek grawitacyjnie zostaje wysypany na ziemię. Wywrotki 4 osiowe Scania to niezawodne maszyny budowlane, które w rękach doświadczonego kierowcy dojadą w każde, nawet najtrudniej dostępne miejsce.

Wywrotki 4-osiowe Mercedes 8×6 o przeznaczeniu typowo budowlanym

Samochody ciężarowe o przeznaczeniu budowlanym, przeznaczone do transportowania kruszyw i urobku. Dysponują bardzo dużą ładownością, mogąc jednorazowo zabrać największe ilości ładunku. Napęd na 4 osie pozwala sprawnie poruszać się w każdym terenie, zarówno z obciążeniem, jak i bez niego. Niezawodne i trwałe wywrotki Mercedes są naszymi głównymi narzędziami pracy przy największych inwestycjach, w których ważne jest szybkie i terminowe wykonanie pracy, a także praca na okrągło bez niepotrzebnych przestojów.

Ciągniki siodłowe 4×4 wersje budowlane

Ciągniki siodłowe z napędem 4×4 dysponują bardzo dużą mocą i momentem obrotowym, umożliwiającym sprawny transport naczepy z bardzo dużym ładunkiem. Komfortowo wyposażona kabina kierowcy zapewnia wszystkie udogodnienia, konieczne do realizowania transportu na dłuższych trasach. Ciągniki siodłowe 4×4 w wersji budowlanej wykorzystujemy do dostaw maszyn na place budowy, na których nie ma wyznaczonych utwardzonych dróg. W rękach naszych kierowców świetnie sobie radzą w każdych warunkach.

Skrzyniowe 3-osiowe z dźwigiem HDS

Pojazdy tego typu wykorzystywane są do dostaw towarów i materiałów budowlanych na plac budowy. Towar umieszczony na drewnianych paletach, może być szybko i sprawnie zamocowany do ramy dźwigu HDS i w ten sposób wyładowany z samochodu na wskazane miejsce na placu budowy lub otwartej kondygnacji budynku. Samochody z dźwigiem HDS znacząco ułatwiają realizowanie dostaw materiałów budowlanych, nie angażując do rozładunku pracowników, a tym samym ograniczając koszty i ewentualne ryzyka towarzyszące rozładunkowi ręcznemu.

Zestaw ciągników szosowych z naczepami niskopodwoziowymi

Zestawy złożone z ciągników szosowych i naczep niskopodwoziowych przeznaczone są do transportu maszyn budowlanych oraz innych pojazdów. Naczepa niskopodwoziowa z hydraulicznie sterowanymi najazdami ułatwia załadunek i rozładunek koparek, koparkoładowarek, ciągników siodłowych i pozostałych maszyn o własnym napędzie. Na tego typu naczepach można również realizować transport ładunków statycznych – elementów budowlanych, części maszyn i silników, konstrukcji stalowych itp.