Wynajem maszyn budowlanych Warszawa

Oferujemy Państwu możliwość wynajęcia pojazdów i maszyn budowlanych będących naszą własnością. Wszystkie dostępne w ofercie wynajmu maszyny i pojazdy są utrzymywane w najlepszym możliwym stanie technicznym oraz maksymalnej sprawności. Gwarantuje to Państwu możliwość szybkiego i sprawnego wykonania zaplanowanych prac bez awarii i nieplanowanych przestojów. 

Oferta wynajmu dopasowana do Twoich potrzeb

Wypożyczenie sprzętu może się odbyć wraz z jego operatorem, jak również transportem na miejsce prac i z powrotem. Wypożyczalnia maszyn budowlanych BOJAN oferuje szeroką gamą maszyn i pojazdów budowlanych, wśród których znajdują się koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparkoładowarki, walce, mini wozidła obrotowe, a także zagęszczarki.

maszyny budowlane

Nasza flota maszyn budowlanych

Koparki gąsienicowe od 1,5 do 40 ton

Posiadamy koparki na stalowych i gumowych gąsienicach, wyposażone w ramię trójłamane typu long reach. Są to urządzenia przystosowane do pracy w każdych warunkach terenowych, służące wykonywaniu nawet najgłębszych wykopów. Dzięki zastosowaniu gumowych gąsienic, mogą bezpiecznie pracować na utwardzonych powierzchniach – asfalcie, bruku lub betonie. W połączeniu z dużym doświadczeniem i umiejętnościami naszych operatorów, jesteśmy w stanie wykonać każde, nawet najbardziej wymagające zlecenie.

Koparki kołowe

Koparki kołowe, nazywane również samojezdnymi rozwijają większe prędkości przejazdu niż koparki gąsienicowe. Są to maszyny przystosowane do pracy na podłożu utwardzonym, jak również na gruncie. Wykorzystujemy je do wykonywania i pogłębiania wykopów, a także do prac ziemnych związanych z niwelacją terenu. Koparki kołowe posiadają dużą wydajność pracy, co w połączeniu z doświadczeniem naszych operatorów, skutkuje szybką realizacją zlecenia i ograniczeniem kosztów pracy do minimum.

Koparkoładowarki

Uniwersalne maszyny budowlane, służące do wykopów i zgarniania urobku oraz jego ładowania. Maszyny wyposażone są w ramię trójłamane zakończone łyżką do wykopów, natomiast z przodu posiadają lemiesz zgarniający, wykorzystywany do zbierania urobku i załadunku. Charakterystyczną cechą koparkoładowarek są koła o różnej średnicy. Koła tylne są zdecydowanie większe niż koła przednie, co służy poprawieniu własciwości jezdnych w trudnym terenie, do którego koparkoładowarki zostały stworzone.

Mini wozidła obrotowe

Czterokołowe maszyny budowlane przeznaczone do transportu urobku na krótkich dystansach. Wykorzystywane wszędzie tam, gdzie ilość miejsca lub inne przeszkody terenowe nie pozwalają wykorzystać maszyn o większych gabarytach. Mini wozidła obrotowe posiadają w przedniej części samowyładowczą skrzynię na podnośniku hydraulicznym. Są to maszyny bardzo zwrotne, doskonale radzące sobie w najtrudniejszych warunkach terenowych. Koła o grubym bieżniku umożliwiają sprawną jazdę nawet w bardzo grząskim terenie.

Walce

Maszyny budowlane przeznaczone do wyrównywania terenu i jego ubijania. Wyposażone w bardzo ciężki walec, który świetnie zagęszcza i wyrównuje np. asfalt lub podłoże pod inną nawierzchnię. Dysponujemy walcami o różnorodnych gabarytach i masie własnej, przystosowane do pracy w najróżniejszych warunkach terenowych. Dzięki posiadaniu własnych walców drogowych, jesteśmy w stanie realizować inwestycje drogowe, związane z układaniem nawierzchni na parkingach, zatokach autobusowych, podjazdach oraz wielu innych miejscach.

Zagęszczarki

Maszyny przeznaczone do zagęszczania gruntu pod dalsze wykonywanie na nich nawierzchni drogowej lub bruku. Posiadamy zagęszczarki spalinowe dostępne w wielu modelach – jednokierunkowe i rewersyjne, dostępne w szerokościach pozwalających pracować na dużych, jak i małych powierzchniach. Właściwe przygotowanie podłoża, czyli zagęszczenie wszystkich warstw, jest kluczem do zbudowania trwałej, wytrzymałej i idealnie równej powierzchni drogi lub bruku, odpornej na duże obciążenia statyczne i dynamiczne.

W jakich pracach pomaga nasz sprzęt?

Roboty ziemne

Wykopy pod sieci wod-kan, energetyczne, gazowe, teleinformatyczne, a także wszelkiego rodzaju przyłącza mediów. Koparki i koparkoładowarki pozwalają także w krótkim czasie wykonać wykopy fundamentowe, zebrać warstwę humusu oraz zniwelować teren zgodnie z życzeniem inwestora.

Roboty drogowe i brukarskie

Wynajmowane od nas wywrotki, koparkoładowarki, walce i zagęszczarki są niezbędnymi narzędziami podczas prac drogowych i brukarskich. Pozwalają dostarczyć na miejsce niezbędny materiał, wywieźć urobek i przygotować grunt do dalszych prac związanych wykonaniem nawierzchni.

Rozbiórki i wyburzenia

Wykorzystanie koparek, koparkoładowarek oraz wywrotek przy pracach rozbiórkowych i wyburzeniowych jest oczywiste i nieodzowne. Dysponując odpowiedniej jakości sprzętem, przeprowadzenie nawet najbardziej wymagających prac jest szybkie i bezpieczne, pozwalając wywiązać się z terminów.

Kompleksowa wypożyczalnia maszyn budowlanych

Chcą Państwo skorzystać z naszej oferty wynajmu maszyn i pojazdów budowlanych? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Prosimy o informację jakimi maszynami są Państwo zainteresowani i jakim terminie są Państwu potrzebne. Możemy zaoferować dodatkowe usługi do każdego zlecenia wynajmu – obsługę operatora, transport tam i z powrotem oraz wiele innych.

Cenę wynajmu każdorazowo potwierdzamy indywidualnie, gdyż zależy m.in. od dostępności maszyn na placu, terminu wynajmy i ewentualnych usług dodatkowych. Do wynajmowanego u nas sprzętu, oferujemy różnorodne akcesoria i osprzęt: łyżki zwykłe, skarpowe, młoty i nożyce wyburzeniowe.

Dlaczego wynajem pojazdów i maszyn budowlanych u nas się opłaca?

R

Duża dostępność sprzętu

Posiadamy własną, bogatą flotę pojazdów i maszyn, dzięki czemu ich dostępność jest bardzo duża.

Doskonały stan techniczny

Wynajmowane przez nas maszyny i pojazdy są regularnie serwisowane, co gwarantuje im niezawodność.

Transport i operator

Oferujemy wynajem maszyn budowlanych warszawa z obsługą operatora oraz transportem tam i z powrotem.

Korzystne ceny

Konkurencyjne ceny sprzętu na wynajem pojazdów ciężarowych czynią naszą ofertę jeszcze bardziej atrakcyjną.