Transport materiałów sypkich Warszawa

Budowa domu, drogi, podjazdu, tarasu, utwardzenie placu budowy lub dziesiątki innych inwestycji, w których potrzebne są kruszywa i nie tylko. Oferujemy Państwu kompleksową usługę polegającą na transporcie materiałów sypkich. Mogą to być zarówno kruszywa zakupione w naszej ofercie, jak również transport z punktu A do B. Dysponujemy własnymi pojazdami typu wywrotka, dzięki którym możliwy jest transport nawet w najtrudniejszych warunkach, bez ryzyka awarii lub ugrzęźnięcia w trudnym terenie. Transport materiałów sypkich realizują nasi doświadczeni kierowcy z niezbędnymi uprawnieniami i kwalifikacjami.

Komu może być potrzebny transport materiałów sypkich?

inwestycje budowlane i transport

Inwestycje budowlane

Przy budowie domów, dróg, centrów handlowych oraz innych inwestycjach inżynierskich, kruszywa są jednym z ważniejszych materiałów budowlanych. Zapewniamy zatem ich sprawny transport pojazdami o dużej ładowności, gwarantujących sprawne wykonanie każdego zlecenia.

firma bojan

Rozbiórki i wyburzenia

Pozostałości po rozbiórkach i wyburzeniach, czyli gruz, odpady budowlane i wiele innych materiałów może zostać przez nas wywiezione na miejsce ich składowania, wskazane przez inwestora. Przy tej usłudze możemy również zapewnić sprawny załadunek jedną z naszych koparek lub koparkoładowarek.

bojan warszawa

Roboty ziemne

Dostarczamy materiały sypkie na potrzeby klientów indywidualnych i firmowych – piasek, żwir, kliniec, humus oraz inne materiały sypkie konieczne przy zakładaniu ogrodów i zagospodarowaniu terenów zielonych. Służymy również pomocą przy wymianie piasku w piaskownicach – przedszkola, place zabaw itp.

Jak realizujemy transport materiałów sypkich?

Transport materiałów sypkich realizowany jest przy pomocy dedykowanych do tego celu pojazdów budowlanych. Są to samochody ciężarowe z samowyładowczą skrzynią ładunkową, czyli tzw. wywrotki. Dysponujemy pojazdami o różnej ładowności, dzięki czemu optymalnie można dobrać model samochodu do Państwa potrzeb, a także możliwości dojazdowych. Nasi kierowcy to doświadczeni specjaliści, którzy świetnie sobie radzą w najtrudniejszych warunkach, wymagających np. precyzyjnego manewrowania w trudno dostępnych miejscach.

transportujemy materiały sypkie

Dlaczego warto powierzyć nam transport materiałów sypkich?

Szybkość działania

Zapewniamy bardzo szybką i sprawną realizację zamówienia dzięki bogatej flocie pojazdów.

Bezpieczny transport

Nasze pojazdy są niezawodne, a ich kierowcy doświadczeni. Oznacza to maksymalne bezpieczeństwo usługi.

Kompleksowa pomoc

Oprócz usługi transportu prowadzimy również sprzedaż kruszyw i materiałów sypkich.

Konkurencyjne ceny

Naszym klientom zapewniamy profesjonalną obsługę połączoną z dużą konkurencyjnością cenową.