Transport maszyn budowlanych Warszawa

Maszyny budowlane to najważniejsze narzędzia pracy na każdym placu budowy. Niezależnie czy jest to budowa osiedla mieszkaniowego, centrum handlowego, dróg, mostów, tuneli czy roboty ziemne, potrzebne są odpowiednie pojazdy i maszyny. Zaliczamy do nich koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparkoładowarki, walce lub zagęszczarki.

Z uwagi na swoje gabaryty oraz wagę, ich transport może wymagać odpowiednich środków. My nimi dysponujemy. Posiadamy zestawy ciągników siodłowych wraz z naczepami niskopodwoziowymi, na których transportujemy w/w maszyny budowlane. Pozwala to na ich bezpieczny i sprawny transport na każdym dystansie, zapewniając rozsądny czas przewozu oraz ekonomię kosztów.

Jak przebiega transport maszyn budowlanych?

Przygotowanie maszyn

Oferujemy piasek budowlany do zapraw i betonu, jak również piasek do robót ziemnych – wykopów, drenaży, prac brukarskich itp. W sprzedaży posiadamy piasek zagęszczalny, sortowany, ziemię ogrodową i glinę.

Załadunek i transport

Mogą Państwo u nas zakupić żwir, kliniec, grys, wysiewkę oraz wiele innych kruszyw budowlanych z kamienia o różnej frakcji. W ofercie posiadamy kruszywa betonowe, ceglane, kamień łamany oraz gruz.

Rozładunek maszyn

W miejscu docelowym nasz kierowca przeprowadza rozładunek maszyn z naczepy niskopodwoziowej lub powierza to zadanie upoważnionej osobie. Zestaw transportowy oczekuje na zakończenie pracy lub wraca do bazy na terenie naszej firmy.

Dlaczego warto nam powierzyć transport maszyn budowlanych?

Wartość maszyn budowlanych często jest liczona w setkach tysięcy złotych. Ich transport jest zatem bardzo odpowiedzialnym zadaniem, które powinno być powierzone firmie z dużym doświadczeniem, dysponującej odpowiednim sprzętem do tego celu. W trosce o powierzone nam mienie, zapewniamy Państwu kompleksowe wykonanie usług transportu drogowego maszyn budowlanych na każdym dystansie. W celu uzyskania wyceny za taką usługę, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Gwarantujemy szybkie terminy realizacji oraz rozsądne ceny.

Doświadczenie kierowcy

Nasi kierowcy to profesjonaliści w swoim fachu, którzy sprawnie i bezpiecznie przewiozą każdą maszynę budowlaną do celu.

Środki transportu

Dysponujemy ciągnikami i naczepami niskopodwoziowymi, przystosowanymi do transportu największego sprzętu budowlanego.

Ubezpieczenie transportu

Powierzając nam transport maszyn budowlanych, mogą być Państwo o nie spokojni. Transport zawsze jest objęty ubezpieczeniem.